تجلیل از مقام های جشنواره ملی قرآن کریم و ورزشکاران دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز

۱۱ دی ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۷ کد : ۳۷۵۱۷ اخبار واحدهای استانی
تعداد بازدید:۱۱۲۹
طی مراسمی از مقام های جشنواره ملی قرآن کریم و ورزشکاران دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز تجلیل بعمل آمد. به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان البرز، آیین تجلیل از مقام های جشنواره ملی قرآن کریم، مقام های جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ، آثار هنری برگزیده در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و ورزشکاران المپیاد ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز برگزار شد.

طی مراسمی از مقام های جشنواره ملی قرآن کریم و ورزشکاران دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز تجلیل بعمل آمد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان البرز، آیین تجلیل از مقام های جشنواره ملی قرآن کریم، مقام های جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ، آثار هنری برگزیده در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و ورزشکاران المپیاد ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز برگزار شد.

دکتر سادات حسینی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز با اهدای لوح سپاس و یادبود از برگزیدگان تشکر و قدردانی کرد .

در این مراسم علاوه بر تجلیل از مرکز آموزش علمی کاربردی به عنوان مرکز برتر در حوزه فرهنگی و دانشجویی در سال 1394، از اساتید و دانشجویان حائز مقام برتر در جشنواره های قرآنی و ورزشی نیز به شرح ذیل تقدیر بعمل آمد:

 

مقام های جشنواره ملی قرآن کریم توسط اساتید

 

ردیف

نام خانوادگی

رشته

رتبه

 

1

فاطمه شاهینی

حفظ 5جزء

اول

 

2

 مهری مختاری رشید آباد

قرائت تحقیق

شایسته تقدیر

 

3

ربابه موحدی پور

قرائت تحقیق

شایسته تقدیر

 

4

ندا ایلیات

قرائت ترتیل

اول

 

مقام های جشنواره قرآن و عترت دانشگاه توسط دانشجویان

 

ردیف

نام خانوادگی

رشته

رتبه

مرکز آموزش

 

1

لیلا صدری

ترتیل

دوم

هلال احمر

 

2

الهه حصاری

حفظ 10جز

سوم

بنیاد شهید و امور ایثارگران

 

3

سمیه بیاتی

حفظ کل

اول

بنیاد شهید و امور ایثارگران

 

4

یاسر صدیقی

مقاله نویسی

دوم

دکتر جوانشیر

 

 

آثار هنری برگزیده در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

 

ردیف

نام

رشته

مرکز آموزش

 

1

هانیه فلاحتی

تذهیب

استان تهران

 

2

زهرا قنادی

معرق

بنیاد شهید و امور ایثارگران

 

3

شقایق محلی

پوستر

فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

 

4

محمد یزدانی نیا

خوشنویسی

 استان تهران

 

             
 

 

 

 

 

ردیف

رشته ورزشی

نام

نام خانوادگی

نام مرکز

1

بدمینتون

اردوان

عمرانی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

2

شنا

سعید

سعیدی

زرماکارون

3

دو و میدانی

امیررضا

 خانجانی

خانه کارگر کرج

4

دو و میدانی

اسماعیل

قادری

شهرداری کرج

5

دو و میدانی

احمدرضا

سیرایی

جهاد کشاورزی کرج

6

دو و میدانی

محمد

واحدی

عالیفرد(سن ایچ)

7

کاراته

احسان

مری موگویی

قطعه سازان میثاق

8

تکواندو

سیده سمانه

کلانتریان

شرکت تولیدی قند کرج

9

کاراته

لیلا

صالحی

زرماکارون

 

 

 

 


نظر شما :