چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی برترینهای خود را شناخت

۱۷ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۲۱ کد : ۴۰۴۷۴ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۱۳۸۲

 

در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه و دکتر احمدرضا پیش بین سرپرست معاونت فرهنگی ، مدیران ارشد دانشگاه و  دستگاههای اجرایی که به میزبانی استان اصفهان در تاریخ 17 مهرماه  برگزار شد افراد زیر به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

نفرات برتر بخش کتبی، ادبی، هنری، پژوهشی و فناوری:

نفرات اول(دانشجویان)

صادق غریبی  استان بوشهر رشته ترجمه و تفسیر

ملیحه نیکخواه استان فارس رشته اشنایی با سیره

محمد  حسن از استان مازندران در رشته حفظ موضوعی

محمد برومندی از استان فارس در رشته احکام

حبیب الله یزدانی  از استان اردبیل  در رشته شعر

مصطفی احمدی از استان خراسان در رشته داستان

جمیله اژدری از استان البرز در رشته خوشنویسی

هادی حاجی تقی استان اصفهان در رشته  طرحی و نقاشی

زینب رهنما استان تهران در رشته تذهیب

سالار چرمی استان البرز در رشته عکس

سعید موذنی استان اصفهان در رشته فیلم کوتاه

علی رضا خوبی استان تهران در رشته معرق

فاطمه سقایی استان قم دررشته پوستر

اشکان اکبر زاده استان آذربایجان دررشته ایده قرآنی

زهرا باقری استان مرکزی در رشته تلخیص کتاب

رتبه دوم (دانشجویان)

مهسا عنایتی استان زنجان در رشته کانال های مجازی

عاطفه نجفی استان اصفهان در رشته ترجمه و تفسیر

فاطفه زراعت استان اصفهان در رشته آشنایی با سیره

 علی رضا عیوضی استان آذربایجان در رشته حفظ  موضوعی

صدیقه صادق استان مرکزی  در رشته احکام

محمد حسن علی استان یزد در رشته سبک زندگی

منصوره قدرتی استان مرکزی در رشته پرسمان قرآنی

علی فریدنی استان مرکزی در رشته شعر

مهرداد همتی استان البرز دررشته داستان

وحید علی نجفی استان تهران در رشته خوشنویسی

ملیحه رسولپور استان البرز در رشته تدهیب

لیلا استرکی استان تهران در رشته تذهیب

سینا عبدیان استان مرکزی در رشته عکس

مسعود سهیم پور استان خوزستان در رشته فیلم کوتاه

ناهید سید صالح استان مرکزی در رشته معرق

محمد طبخی استان مرکزی در رشته طراحی پوستر

منصوره حاجی استان بوشهر در رشته مقاله قرآن

بیتا فرد جدید استان آذربایجان در رشته ایده قرآن

ابوالفضل نکونام استان مرکزی در رشته تلخیص کتاب

زهرا ندرلو استان زنجان در رشته کانال های مجازی

رتبه سوم(دانشجویان)

حبیب پارسایان استان یزد در رشته ترجمه و تفسیر

مصطفی سعاتی استان قزوین در رشته  آشنایی با سیره .

مریم هادی   استان  اصفهان در رشته  آشنایی با سیره

ابولفضل موفقی  استان خراسان   در رشته  آشنایی با سیره

مهدی کردی  استان   قم   در رشته  احکام

ابراهیم زمانی   استان  قم در رشته   شعر

فائزه جدا   استان  تهران     در رشته  داستان

سعید موذنی استان   اصفهان  در رشته    نامه نویسی

عبدالله خسروی استان   قم  در رشته  نمایشنامه

مریم تربتیان    استان   اصفهان  در رشته  خوشنویسی

لیلا رمضانی استان  تهران  در رشته    طراحی و نقاشی

هانیه قزوینه   استان البرز در رشته  تذهیب

مهرداد دشتستانی  استان   استان مرکزی  در رشته   عکس

داوود سیلیمانی     استان  استان مرکزی  در رشته    معرق

حمید  رضا     استان    قم   در رشته    فیلم کوتاه

فاطمه سادات   استان    مرکزی   در رشته   طراحی پوستر

مسعود سیاه کمری استان  کرمانشاه  در رشته    مقاله قرآن

مسعود متقیان    استان قم   در رشته  ایده قرآنی

لیلا مرادی  استان  استان مرکزی  در رشته    تولید نرم افزار

پرستو آدینه  استان   مرکزی   تولید  در رشته   اپلیکیشن

صغری رفیعی فرد   استان   زنجان    در رشته    کانالهای مجازی

زینب رهسپار  استان  تهران    در رشته   خوشنویسی

.............................................................................

رتبه اول(مدرس و کارمند)

سید جلیل امامی استان   یزد  در رشته  آشنایی با سیره

مرضیه نطنزیان   استان اصفهان  در رشته آشنایی با سیره

بیتا ملکی شریف  استان  کرمانشاه در رشته  آشنایی با سیره

علی همت دارایی   استان   لرستان   در رشته   مقاله

آسیه تحویلداران   استان  تهران  در رشته  ترجمه و تالیف

محمد حسین  استان      کرمان  در رشته  خوشنویسی

غلامرضا بختیاری     استان اردبیل در رشته    شعر

رتبه دوم (مدرس و کارمند)

منصوره علایی   استان  تهران در رشته آشنایی با سیره

زهره خورسندی  استان    خراسان   در رشته   آشنایی با سیره

آتنا کاردل   استان   گلستان در رشته آشنایی با سیره

مهتاب عشقی  استان   مرکزی در رشته    مقاله

محمود پرتوی   استان  گلستان    در رشته  ترجمه و تالیف

احمدرضا قدیریان   استان  یزد در رشته   شعر

رتبه سوم (مدرس و کارمند)

سارا صادقی    استان  لرستان در رشته  آشنایی با سیره

رمضانعلی دهقان   استان  مازندران  در رشته    آشنایی با سیره

برات حمیدیان   استان   سیستان و بلوچستان در رشته   آشنایی با سیره

زهرا شرفی    استان   مرکزی  در رشته  مقاله

شهریار دیهیم   استان سیستان و بلوچستان  در رشته   خوشنویسی

فرزانه سعادتمند  استان  یزد   در رشته    شعر

سارا جوانمرد تقی  استان    تهران  در رشته   خوشنویسی

 

 بخش های حفظ قران ، قرائت ترتیل، دعاخوانی و اذان :

نفرات برتر در بخش شفاهی

معصومه رضایی استان البرز رشته حفظ 20جزقران

حمیده سروقدی استان خراستان رضوی رشته قرائت تحقیق

فضه رحمانی کلانتر استان خراسانی شمالی  رشته قرائت ترتیل

 نفرات سوم

معصومه صابری استان اردبیل رشته حفظ2جز قران

اعظم غیور استان اردبیل رشته حفظ 5جزقران

حمزه عوده زاده استان اصفهان رشته قرائت تحقیق

احسان مردانشاه استان اصفهان رشته دعا خوانی

عفت بیات استان البرزرشته قرائت ترتیل

جواد ملازاده استان البرز رشته قرائت تحقیق

مهدی ظهیری استان تهران رشته حفظ 2 جز قران

عباس مجلسی استان تهران رشته حفظ 10 جز قران

اکرم سادات کشمیری استان تهران رشته قرائت ترتیل

حسن محمد زاده استان خراسان رضوی رشته حفظ 5 جزقران

رسول وکیل زاده ثانی استان خراسان جنوبی رشته اذان

مجتبی نوذری استان خوزستان رشته حفظ کل قران

حزیر دختررز استان سیستان و بلوچستان رشته حفظ کل قران

فاطمه شیروانی رودبالی استان فارس رشته حفظ 10جز قران

سولماز فرشید پور استان فارس رشته حفظ 5جز قران

فاطمه نوری استان  قم رشته دعا خوانی

مجتبی ضرغامی استان کهکیلویه و بویر احمر رشته قرائت و ترتیل قران

محمد حسن رحیمیون استان همدان رشته قرائت و ترتیل

نفرات دوم

کبری احمد زاده استان اردبیل رشته قرائت و ترتیل

میثم رضوانی استان اصفهان رشته دعا خوانی

فاطمه زراعت دوست استان اصفهان  رشته حفظ 5 جز قران

الهه حصاری استان البرز رشته حفظ 10 جز قران

رسول نظری استان آذربایجان شرقی رشته قرائت و ترتیل

رضا محمد پور استان آذربایجان شرقی رشته حفط 20 جز قران

مجید باوردی استان آذربایجان شرقی رشته قرائت  تحقیق

محمد کریمیان استان خراسان رضوی رشته حفظ 2 جز قران

سعید شاخی استان خوزستان رشته حفظ 10 جز قران

حسام قانعی استان فارس رشته قرائت تحقیق

مسلم خشمین استان کرمانشاه رشته اذان

نرجس عزیزی استان کرمانشاه رشته دعاخوانی

مهدی کیانی اصل استان کهکیلویه و بویر احمر رشته حفظ 15 جز قران

آمنه عنبری استان لرستان رشته حفظ 2 جز قران

زینب نور اللهی استان لرستان رشته حفظ 20 جز قران

عباس صفری استان مرکزی رشته حفظ 5 جز قران

مریم غلامی استان مرکزی رشته قرائت ترتیل

نفرات اول

حمید برزکار استان اصفهان رشته دعا خوانی

سحر سلطانی استان البرز رشته قرائت ترتیل

سمیه بیاتی استان البرز رشته حفظ کل قران

مریم نجفی لیواری استان البرز رشته قرائت تحقیق

معصومه عظیمی استان آذربایجان رشته حفظ 5 جز قران

علیرضا عیوضی استان آذربایجان غربی رشته حفظ 20 جز قرآن

میثم نجمی استان تهران رشته قرائت تحقیق

میلاد اردستانی استان تهران رشته اذان

حمیدرضا پیرزادی فخر استان تهران رشته اذان

مهدی محمدی استان تهران رشته حفظ کل  قران

مهدی داودنیا استان خراسان رضوی قرائت ترتیل

سید احمد برسی استان خوزستان رشته قرائت تحقیق

ندا یزدان پناهی استان فارس حفظ 15 جز قران

محمد حسن کاظمی پرکوهی استان مازندران رشته حفظ 10 جز قران

محمد شیرازی استان مرکزی رشته حفظ 2 جز قران

محسن بیات استان مرکزی رشته حفظ 15 جز قران

هایده محبی استان مرکزی رشته قرائت ترتیل

ریحانه کوشش کار استان مرکزی رشته حفظ 5 جز قران

عباس محمودی استان هرمزگان رشته حفظ 5 جز قران

 

 



۱ رای

نظر شما :