پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی


 
به  سايت مركز  آموزش جهاد كشاورزي لرستان ( الغدير ) خوش آمديد    
 260420113728.jpg
 
مرکز آموزش جهاد کشاورزی لرستان در قالب تشکیلات فعلی در سال 1382 شکل گرفت پیش از این فعالیتهای جهاد سازندگی در مرکز آموزش الغدیر و فعالیت های کشاورزی در مراکز آموزش بروجرد و الیگودرز مستقلاٌ انجام می گرفت با تشکیل وزارت جهاد کشاورزی و بالتبع تمرکز فعالیت های آموزشی ،مراکز سه گانه مذکور تجمیع و در حال حاضر دو مرکز بروجرد و الیگودرز نیز زیر نظر مرکز استان و تحت عنوان مجتمع آموزش جهاد کشاورزی انجام وظیفه می نمایند.
 
سابقه فعالیت آموزشی در مرکز آموزش الغدیر به سال 1370 و مرکز بروجرد به سال 1335 و مرکز الیگودرز به سال 1369 برمی گردد . طی این سالها مراکز مذکور هم در زمینه آموزش کارکنان و هم در زمینه آموزش بهره برداران و تربیت دیپلم ،کاردان و کارشناس کشاورزی و در مواردی کاردان فنی فعالیت داشته اند .
 
  
  
کسب عنوان اول کسب عنوان اول
برگزاری نمایشگاهبرگزاری نمایشگاه
شروع دوره هفتاد و سوم آموزش سربازان سازندگی در مركز آموزش جهاد كشاورزی بروجرد شروع دوره هفتاد و سوم آموزش سربازان سازندگی در مركز آموزش جهاد كشاورزی بروجرد
جلسه هماهنگی با اساتید مركز آموزش جهاد كشاورزی خرم آباد(الغدیر) جلسه هماهنگی با اساتید مركز آموزش جهاد كشاورزی خرم آباد(الغدیر)
پورتال سازمان تات مركز آموزش جهاد كشاورزي لرستانپورتال سازمان تات مركز آموزش جهاد كشاورزي لرستان
برگزاری نمایشگاه كتاب  برگزاری نمایشگاه كتاب
 
 
 
 
1.jpg

 

صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین

 

sajad.jpg

  untitled.bmp

   bb.bmp

 al.jpg

 
 

  دفتر آموزش كاركنان

 

دانشگاه جامع علمی - کاربردی 

 

 

موسسه علمی کاربردی جهاد کشاورزی

 

پورتال دانشگاهي 

                                  
 
 

 

 

لرستان- خرم آباد- ميدان ژاندارمري- خيابان باغ كشاورزي - مركز آموزش جهاد كشاورزي لرستان صندوق پستي 348 -68158 فكس 2202137