برگزاری پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی

۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۵ کد : ۳۸۳۰۴ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۷۱۹

پنجمین دوره مسابقات قهرمان کشوری در دو رشته والیبال ساحلی آقایان و تیراندازی بانوان به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی سیستان و بلوچستان از 8 تا 12 اسفندماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، 20 واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته والیبال ساحلی آقایان و 16 واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته تیراندازی بانوان در شهر چابهار، به رقابت پرداختند.

تجلّی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد: این دوره از مسابقات که با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و سایر مسئولین این دانشگاه افتتاح شد و با برگزاری مسابقات، برنامه های فرهنگی ورزشی و کارگاه های آموزشی برای افزایش دانش و مهارت های ورزشی علاقمندان ادامه یافت که با استقبال گسترده دانشجویان، ورزشکاران، مربیان و سرپرستان روبرو شد.

وی با اشاره به ظرفیت بالای ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد چابهار افزود: ما توانستیم سایت والیبال ساحلی دانشگاه جامع علمی کاربردی را با همکاری واحد استانی سیستان و بلوچستان، منطقه آزاد چابهار و مرکز آموزش علمی کاربردی منطقه آزاد چابهار راه اندازی کنیم که پس از برگزاری این دوره از مسابقات در منطقه به یادگار خواهد ماند تا جوانان علاقمند به ورزش بتوانند از آن استفاده کنند.

 


نظر شما :