برگزاری سی و چهارمین جلسه شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی

۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۲ کد : ۳۸۳۰۵ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۷۷۷

سی و چهارمین جلسه شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر محمدحسین امید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، سی و چهارمین جلسه شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، دکتر بهزاد بهرامی نسب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی و گروهی از مدیران، برگزار شد.

در این جلسه دکتر محمدحسین امید با اشاره به راهبردها و اهداف کلان فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: موضوعات مرتبط با اسناد بالادستی در هر دانشگاه متفاوت است. لذا دانشگاه جامع علمی کاربردی با توجه به نیاز خود باید از اسناد بالادستی استفاده و به سمت مسیر صحیح حرکت کند.

وی همچنین به موضوع تهیه و تدوین منشور اخلاقی دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی تأکید و اعلام کرد: از سال آینده طبق دستورالعملی که ابلاغ خواهد شد، مقرر است مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی بخشی از درآمدهای حاصله را بر اساس برنامه ابلاغی برای موضوعات فرهنگی و دانشجویی هزینه و گزارش آن را به دانشگاه ارسال کنند. دانشگاه نیز بر حسن اجرای برنامه ها نظارت دارد و تدابیر تشویقی و نظارتی برای مراکز استانی در نظر گرفته می شود.

دکتر بهزاد بهرامی نسب گفت: در این جلسه سیاست ها، راهبردها و برنامه های حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 1397 بر اساس سند راهبردی این دانشگاه و اسناد بالادستی شامل برنامه های ابلاغی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سند دانشگاه اسلامی، سند اقتصاد مقاومتی و سند علم و فناوری ارائه شد.

همچنین گزارشی از اجرای برنامه های فرهنگی در سال 1396 و کلیات بودجه و برنامه های حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی و دفاتر متولی فرهنگی در سال 1397 ارائه و مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این جلسه اعضاء نقطه نظرات خود را درباره برنامه های فرهنگی، تحقق اهداف فرهنگی و ارائه راهکارها بیان کردند.


نظر شما :