دیدار نوروزی دکتر محمد حسین امید با کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۷ کد : ۳۸۴۲۵ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۱۸۷۰

با حضور رئیس، معاونین و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی، مراسم دیدار نوروزی همکاران در سال جدید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، صبح امروز با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس، معاونین و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی و به صورت ویدئو کنفرانس برای واحدهای استانی سراسر کشور، مراسم دیدار نوروزی سال جدید در سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور ضمن تبریک سال جدید، یکی از ماموریت های کنونی این دانشگاه را کیفی سازی بیان کرد و از همه مراکز خواست تا در این زمینه نهایت همکاری و تلاش خود را نمایند.

دکتر محمدحسین امید اظهار داشت: مسئولیت ما نسبت به گذشته بیشتر شده و باور ما این است که در سال جدید با احساس تکلیف و جدی گرفتن حرکت به سوی کیفی­گرایی در راه ارتقای کیفیت این دانشگاه قدم برداریم و از هیچ خدمتی در راه تحقق این امر دریغ نخواهیم کرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی ­کاربردی کشور در ادامه بر ضرورت تدوین اساسنامه و شناسنامه‌دار شدن مراکز آموزش عالی علمی کاربردی تاکید کرد و گفت: اساسنامه، علاوه بر مشخص کردن حرکت مراکز آموزش عالی علمی کاربردی در چارچوب قانون، به رسمیت شناخته شدن و استفاده از تسهیلات مختلف را برای مراکز آموزش عالی در برخواهد داشت.

همچنین دکتر محمدحسین امید، ارزیابی صلاحیت مدرسان را از دیگر برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 97 عنوان کرد.

 


( ۶ )

نظر شما :