قهرمانی دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اردبیل در مسابقات آتش نشانی کشور

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۵ کد : ۳۸۴۶۳ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۸۷۲

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل، در سومین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی قهرمانی آتش نشانان کشور، دانشجویان مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری اردبیل، موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

داریوش لطیفی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: در این مسابقات که با حضور 21 تیم از 17 استان کشور و با حمایت سازمان آتش نشانی تهران و میزبانی انجمن ورزش آتش نشانان و امدادگران برگزار شد، تیم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل متشکل از چهار نفر از دانشجویان علمی کاربردی شهرداری اردبیل به قهرمانی این مسابقات دست یافت.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل افزود: در بخش انفرادی این رقابت ها، نیز در رده سنی زیر 30 سال وحید فتایی مقام اول، محسن تختی مقام دوم و در رده سنی 30 تا 35 سال نیز مسعود آقا محمدی مقام اول را کسب کردند و در مجموع تیمی نیز تیم مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اردبیل به سرپرستی علی شاه حسینی به مقام قهرمانی دست یافت.

لطیفی یادآور شد: قرار است تیم اردبیل به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران، در رقابت های آتش نشانان جهان که در سئول پایتخت کره جنوبی برگزار می شود، شرکت نمایند.


نظر شما :