انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علمی کاربری با پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی

۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۳ کد : ۴۰۸۳۳ اخبار واحدهای استانی
تعداد بازدید:۵۷۲

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی، همزمان با افتتاح نمایشگاه ربع رشیدی که در محل نمایشگاه بین المللی تبریز در حال برگزاری است، با حضور دکتر قالیچی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی، دکترواعظی رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی و به همراه جمعی از مقامات استانی در محل غرفه دانشگاه جامع علمی کاربردی تفاهم نامه همکاری منعقد گردید.

این تفاهم نامه با هدف برنامه ریزی انجام فعالیت های مشترک آموزشی، پژوهشی و اجرایی؛ استفاده از ظرفیت های طرفین تفاهم نامه به منظور توسعه پژوهش و فناوری به منظور اشتغال زایی و کارآفرینی؛ رونق بخشی در بخش فناوری از طریق فعال سازی و توسعه بخشی بیشتر مراکز نوآوری؛ ارائه الگوی مناسب تعامل و همکاری بین دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری کشوربه امضاء طرفین رسید.

همچنین با حضور دکتر قالیچی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی، نماینده مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، جمعی از روسا و مدرسان مراکز آموزشی دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی از ویژه‌نامه معرفی رشته‌ شغل‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی که به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان‌شرقی تهیه، تالیف و چاپ شده است در محل غرفه دانشگاه جامع علمی کاربردی رونمایی شد.

دکتر کی نژاد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز نیز به همراه جمعی از مقامات استانی از غرفه توانمندی های مهارتی و پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی بازدید کردند.

گفتنی است این نمایشگاه از 10 آبان لغایت 14 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز از ساعت 15 لغایت 21 برای عموم علاقمندان دایر می باشد.


نظر شما :