مجوز بیست و پنج نشریه دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر شد

۱۱ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۶ کد : ۴۱۲۳۲ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۷۲۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی و رئیس کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از صدور مجوز فعالیت برای بیست و پنج نشریه دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه خبر داد.

دکتر پیش‌بین با اعلام این خبر افزود: به دنبال فراخوان صادره در مهرماه امسال جهت ساماندهی نشریات دانشگاه جامع علمی کاربردی تعداد سی درخواست به دبیرخانه کمیته واصل گردید که با توجه به استعلامات صورت گرفته و دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات دانشگاهی، برای بیست و پنج نشریه، مجوز فعالیت صادر گردید.

وی با اشاره به این موضوع که بودجه مناسبی جهت حمایت از نشریات دانشجویی در نظر گرفته شده است درخصوص ترتیب انتشار این نشریات بیان کرد: از تعداد بیست و پنج نشریه مجوزدار، تعداد پانزده نشریه به صورت گاه‌نامه و ویژه‌نامه، پنج نشریه به صورت ماهنامه و پنج نشریه به صورت فصلنامه منتشر خواهند شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن تشکر از واحد استانی آذربایجان شرقی برای برگزاری دومین دوره جشنواره فضای مجازی و نشریات دانشگاهی، از سایر واحدهای استانی خواست تا با نظارت دقیق‌تر و حمایت بیشتر از نشریات دانشگاهی مجوزدار، زمینه را برای رشد و بالندگی دانشجویان فراهم سازند. لازم به ذکر است در این جلسه دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات دانشگاهی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ضرورت تدوین شیوه­نامه اجرایی براساس شرایط دانشگاه مطرح شد.

 

 

 


نظر شما :