ششمین نشست شورای مرکزی هم اندیشی و تعامل روسای مراکز آموزش علمی کاربردی برگزار شد

۱۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۹ کد : ۴۴۵۸۰ اخبار ستاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی، با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونین و مدیران ستادی و  روسای مراکز آموزش علمی کاربردی، ششمین نشست شورای مرکزی هم اندیشی و تعامل روسای مراکز آموزش علمی کاربردی در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن خیرمقدم و تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع)  به اهم اقدامات انجام شده در این دانشگاه از جمله تصویب اساسنامه مراکز آموزشی، تعیین تکلیف سرپرستان یا روسای بیش از  95% مراکز آموزشی، خوشه‌بندی دوره‌ها و نیز برگزاری آزمون‌های متمرکز برای تعدادی از دروس در تمامی مراکز آموزشی 6 استان اشاره کرد.

وی گفت: از مهرماه سال جاری مدرسین فاقد مجوز هیئت جذب مجاز به تدریس در مراکز آموزشی نخواهند بود و ارتقاء کیفیت آموزشی در تمامی ابعاد از اولویت‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهد بود.

دکتر محمدحسین امید در خصوص مراکز آموزشی فعال فاقد محیط کار واقعی افزود: تا مهرماه سالجاری این مراکز مهلت دارند با دستگاه‌هایی که محیط کار واقعی داشته باشند قرارداد امضا کنند زیرا داشتن محیط کار واقعی را الزامی برای آموزش های مهارتی اعلام کرد.  

سپس معاونین آموزشی، پژوهش و فناوری، فرهنگی و دانشجویی و مدیران ستادی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از اهم فعالیت‌های حوزه خود به سوالات نمایندگان روسای مراکز آموزش علمی کاربردی پاسخ دادند.

در پایان دکتر محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص آخرین وضعیت انتصاب روسای مراکز، برگزاری آزمون‌های متمرکز توضیحاتی را ارائه داد و بر لزوم توجه به سطح بندی توسط مراکز تاکید کرد و گفت: تمامی اقدامات و فعالیت‌های این دانشگاه در راستای ارتقای کیفیت آموزشی است.


نظر شما :