سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان گیلان منصوب شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۳ کد : ۴۵۴۶۵ اخبار ستاد

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان گیلان، با حضور دکتر بدری معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی، حجت الاسلام رنجبر نمایندگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در منطقه 2 دانشگاه، دکتر رضی رئیس دانشگاه گیلان و جمعی از روسا و همکاران واحد استانی گیلان، دکتر بابک نوروزی به عنوان سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان گیلان منصوب شد.

در ابتدای این مراسم دکتر صادقی ضمن تشکر از همکاران واحد استانی به ارائه گزارش عملکرد بخش های مختلف واحد استانی در دوران مدیریت خود پرداخت.

وی با تبیین جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی، اعلام آمادگی کرد تا در هر زمان که نیاز باشد تجارب خود را در اختیار مجموعه دانشگاه قرار دهد.

در ادامه حجت الاسلام رنجبر نمایندگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در منطقه 2 دانشگاه گفت: هر چه مسئولیت سنگین تر باشد انسان نیازمند توکل و توسل بیشتر است. 

در ادامه سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان گیلان، در سخنانی کوتاه، دانشگاه را مشابه یک واحد تولیدی دانست که محصول نهایی آن تولید علم و نیروی ماهر است و این پروسه نیازمند کنترل کیفیت و تضمین کیفیت است و امیدوارم با همدلی  بتوانیم در این خصوص پیشرفت کنیم.

در ادامه این مراسم، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی با ایراد سخنانی به تبیین سیاست های دانشگاه، ماهیت نظارتی و اقدامات پیش رو پرداخت.

سپس دکتر رضا یعقوبی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سرزمین میرزای جنگلی به نمایندگی از روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان گیلان با اهدا لوح سپاس، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

در پایان گفتنی است که متن پیام تشکر از دکتر صادقی و حکم سرپرست واحد استانی توسط دکتر بدری و با حضور دکتر رضی رئیس دانشگاه گیلان به ایشان تقدیم شد.

 


نظر شما :