از برترین های بازی های بومی محلی پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی بخش پسران تجلیل شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۸ کد : ۴۵۵۰۴ اخبار ستاد

به گزارش ستاد خبری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهرکرد، از برترین های بازی های بومی محلی پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی در ویژه برنامه تلویزیونی شب های بام ایران تجلیل بعمل آمد.

در رشته حمل پوشال، احسان آریان زاده از استان سمنان مقام اول، یاسین حسینی از استان چهارمحال و بختیاری مقام دوم و عباس برات نیا از استان خراسان شمالی مقام سوم را به دست آوردند.

در رشته لی لی، محمدرضا مصطفی زاده از استان آذربایجان غربی، همایون همتی از استان کرمانشاه و مجید رضایی از استان زنجان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته هفت سنگ، وحید فرهادی از استان مرکزی، مسعود اسماعیلی از زنجان و مهدی صنعتی از خراسان شمالی به مقام های اول تا سوم رسیدند.

در رشته دوز فیزیکی، تیم ایلام مقام اول، محمدرضا صابری زاده و علی جوادیان و امیرحسین خزلی از استان ایلام مقام اول،  امیرحسین شجاع پور، محسن یزدان دوست و بنیامین درویش نژاد از استان مرکزی مقام دوم، مجتبی فرجی، محمد اسماعیل احمدی و مجید وزیری از استان سمنان مقام سوم را از آن خود کردند.

در رشته دال پلان، زانا بهرامیان، سیاوش سلیمانی و وحید سعیدآبادی از آذربایجان غربی اول، امین صالحی، حسن یوسف پور و مهدی حیدری نیا از استان هرمزگان دوم و کامران کریمی، محمد نژاد آذر و سیدحسن نبوی از استان آذربایجان شرقی سوم شدند.

در رشته طناب کشی منفی 75، امیرحسین لعلبار از استان مرکزی، مهرداد بهنامی از استان کهگیلویه و بویراحمد و مصطفی براتی از استان چهارمحال و بختیاری مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته طناب کشی منفی 85، حسن نقی زاده از استان خراسان شمالی مقام اول، رضا ملکی از استان خوزستان مقام دوم و محمدسام آقایی از کزمانشاه مقام سوم را به دست آوردند.

#علمی_شو_کاربردی_شو

#المپیاد_بر_بام_ایران


( ۳ )

نظر شما :