مرکز علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در ۵ رشته دانشجو می پذیرد

۰۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۴۵۸۹۷ اخبار واحدهای استانی
تعداد بازدید:۱۵۸۴

به گزارش روابط عمومی دانشگاه  علمی کاربردی استان قم، سید مهدی علیزاده طباطبایی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حضور در دانشگاه  علمی کاربردی استان قم از آغاز به کار مرکز علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و پذیرش دانشجوی این مرکز از مهر ماه سال جاری خبر داد.

ایشان ضمن گفتگو با مدیران ستادی دانشگاه به ظرفیت ها  پتانسیل های موجود در منطقه ویژه اقتصادی اشاره نمود و ارتقاء سطح مهارتی شاغلین حاضر در کارخانه ها، کارگاهاه ها و شرکت های فعال در منطقه سلفچگان را عامل تاثیر گذاری در افزایش بهره وری و پیشرفت این منطقه دانست.

لازم به ذکر است که این مرکز در 5 رشته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در رشته های کاردانی حرفه ای بازرگانی - امور گمرکی، کاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداری، کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی، کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی، کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری صنعتی، کارشناسی حرفه ای حسابداری - حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی دانشجو می پذیرد.

از نکات قابل توجه این مرکز حضور در محیط کار و امکانات و کارگاه های مجهز موجود ر منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان می باشد که می تواند در توانمند سازی دانشجویان نقش بسزایی داشته باشد


( ۱۰ )