امروز با افتخار و سربلند، از نام و جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی دفاع می کنیم

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۸ کد : ۴۵۹۸۴ اخبار ستاد

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان یزد، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد گفت: پس از اقدامات اصلاحی سالهای گذشته، امروز با افتخار و سر بلند از نام و جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان بزرگترین نظام آموزش مهارتی کشور که با تضمین کیفیت آموزشی خود تنها راه برون رفت کشور در کارآفرینی را برای دانشجویان و دانش آموختگان خود مهیا کرده است، دفاع می کنیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در این نشست بیان کرد: وضع این دانشگاه برای پذیرش مهرماه و استقبال برای تحصیل در این دانشگاه بسیار بهتر شده است و در مجموع اقدامات اصلاحی که در سالهای گذشته انجام شد، امروز تضمین کیفیت آموزشی این دانشگاه را به ارمغان آورده است.

وی عنوان کرد: مجموعه همکاران و روسای مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی باید باور جدی داشته باشند که در این فضای سنگین رقابتی نظام آموزشی کشور، تنها راه ماندگاری و بقای این دانشگاه، ماموریت محوری و تضمین کیفیت آموزشی و خروج دانش آموختگان ماهر است.

دکتر محمد حسین امید ادامه داد: بازنگری جدی در برنامه های درسی در دستور کار است. کاربینی و کاروزی نیز از مهمترین ویژگی و تفاوت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی است و روسای مراکز آموزشی، ملزم به رعایت در اجرای دقیق آن هستند. وی افزود: نیازسنجی بازار کار در واحدهای استانی و تربیت دانشجویان ماهر برای رفع نیاز بازار کار طبق هر استان از دیگر ماموریت های مهم این دانشگاه است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی در مجموع دانشگاههای کشور، جز دانشگاه های با کیفیت و موفق است.

 


( ۴ )

نظر شما :