کارگاه آموزشی آشنایی با فرایند اجرایی برگزاری آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان گیلان برگزار شد

۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۲ کد : ۴۷۶۸۷ اخبار ستاد

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی گیلان، با حضور دکتر نوروزی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی گیلان، دکتر لطیفی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اردبیل، دکتر اسرافیل علاء مدیرکل سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی، روسا، مسئولان و رابطین حراست مراکز آموزشی استان های گیلان و اردبیل و کارشناسان ستادی و استانی، کارگاه فرآیند برگزاری آزمونهای متمرکز برای مراکز علمی کاربردی استان های گیلان و اردبیل در شهرستان تالش برگزار شد.

در ابتدای این نشست سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی گیلان پس از عرض خیرمقدم به میهمانان، با تاکید بر لزوم نظارت بر کیفیت اجرای آزمون های متمرکز، از آن به عنوان راهکاری موثر در جهت کیفی سازی آموزش ها نام برد.

 سپس مدیرکل سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن تشریح علل و کارکردهای برگزاری آزمون های متمرکز پایان نیمسال در استاندارد سازی آموزش های علمی کاربردی در سراسر کشور به تبیین دستورالعمل برگزاری آزمون های متمرکز پرداخت.

در ادامه کارشناسان ستادی از دفاتر مرکزی حراست و سنجش و آزمون دانشگاه به نقش حراست ها در صیانت از سلامت برگزاری آزمون ها و جلوگیری از تخلفات احتمالی و ارائه کارگاه آموزشی با هدف آشنایی بیشتر مراکز آموزشی با عملکرد آشنایی با سامانه برگزاری آزمون های متمرکز مواردی را در این خصوص متذکر شدند.

در پایان این کارگاه نیز مدیرکل سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی به همراه کارشناسان ستاد، به تشریح نحوه برگزاری آزمون متمرکز نیمسال اول 99-98 این دانشگاه پرداخت و به سوالات حاضرین پاسخ داد.


( ۱ )

نظر شما :