به زودی؛ اولین المپیاد سوارکاری دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود

۰۳ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۵ کد : ۴۷۷۶۸ اخبار ستاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، به همت مرکز آموزش علمی کاربردی فدراسیون سوارکاری و با حضور مهندس حسین غفاری معاون اجرایی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی تهران شرق، دکتر الهام کیان مهر سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی فدراسیون سوارکاری، دکتر خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری، سیدحمید سجادی هزاوه مدیر عامل محترم شرکت توسعه ورزش و تجارت پارس و جمعی از دانشجویان، پیشکسوتان و مقام آوران سوارکاری، از پیشکسوتان و مقام آوران سوارکاری تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی فدراسیون سوارکاری ضمن تشکر از مدعوین، به لزوم حضور فعال دانشجویان در جشن ها و آیین های سنتی و دینی شان تاکید کرد.

در ادامه معاون اجرایی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی تهران شرق ضمن قدردانی از و توجه به افزایش کیفیت در مرکز آموزش علمی کاربردی سوارکاری، از حمایت این دانشگاه در برگزاری اولین المپیاد سوارکاری دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز خبر داد.

وی به دانشجویان حاضر توصیه کرد: به هویت خود احترام بگذارند که در نهایت منجر به ایجاد روحیه نشاط و پویایی در میان جوانان خواهد شد.

در پایان این مراسم به رسم یادبود هدیه ای به ابوالفضل محمدزاده قهرمان سوارکاری سال 98 اهدا شد.

اجرای موسیقی زنده سنتی، مسابقه حافظ خوانی و تقدیر از دانشجویان مقام آور ورزشی، پیشکسوتان و مقام آوران سوارکاری از جمله برنامه های شاد و مفرح این مراسم بود.

 


نظر شما :