رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با خانواده دانشجوی شهید مدافع وطن، «میلاد خسروی» دیدار کرد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۹ کد : ۴۹۶۹۸ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۸۳۶

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی تهران غرب، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به همراه جمعی دیگر از مسئولین این دانشگاه و ناجا، با خانواده شهید میلاد خسروی دیدار کردند.

در این دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی بیان کرد: عظمت امروز ایران و اسلام به برکت خون پاک شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعین وطن است و از افتخارات دانشگاه جامع علمی کاربردی این است که پس از گذشت سال ها از تاسیس، عزیزانی در این دانشگاه تحصیل می کنند که از کیان اسلام دفاع کرده و تا مرز شهادت نیز پیش می روند.

وی گفت: قدردانی از خانواده معظم شهدا از وظایف تمامی مسئولان محسوب می شود و نقش مدافعین وطن در تأمین امنیت کشور بسیار ارزشمند است  و مردم خوب می دانند که با رشادت ها و همت شهدا است که امروزه کشور از امنیت بالایی برخودار است.

در این دیدار هدیه ای به رسم یادبود از طرف دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیم خانواده شهید میلاد خسروی شد.

گفتنی است شهید میلاد خسروی متولد شهریور 1373 و تنها فرزند خانواده و دانشجوی مقطع کاردانی رشته  حقوق امور ضابطین قضایی در مرکز آموزش علمی کاربردی علوم انتظامی تهران بود که ۳۰ اردیبهشت سال جاری در حین ماموریت و در درگیری با سارقین مسلح به جمع شهدای مدافع وطن پیوست.

در این دیدار سید محمد حسن پیش بین رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی تهران غرب، حسن بختیاری رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی ناجا، شیخ ربیعی مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی، عظیمیان رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی علوم انتظامی تهران حضور داشتند.