برگزیدگان بخش معارفی مرحله استانی ­شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت اعلام شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۰ کد : ۵۱۴۱۴ اخبار ستاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سیداحمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام اسامی برگزیدگان بخش معارفی مرحله استانی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه خبر داد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ۱۶۰ نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان به مرحله نخست آزمون کتبی شانزدهمین جشنواره قرآن وعترت این دانشگاه راه یافتند.

وی افزود: شرکت کنندگانی که موفق به کسب نمره حد نصاب در رشته های 9 گانه آزمون کتبی شده اند به مرحله دوم و پایانی این آزمون راه پیدا کرده اند که مرحله پایانی آزمون بخش کتبی جشنواره پس از یک بازه یک ماهه و فرصت مطالعه برای راه‌یافتگان در مهر ماه برگزار خواهد شد.

دکتر سیداحمدرضا پیش بین در ادامه بیان کرد: بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت در بخش دانشجویان در 9 رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با صحیفه سجادیه، آشنایی با نهج البلاغه، سبک زندگی اسلامی ایرانی، پرسمان معارفی، احکام و آشنایی با سیره معصومین(علیهم السلام)، آشنایی با احادیث اهل‌بیت (علیهم السلام) و حفظ موضوعی قرآن کریم و در بخش کارکنان و مدرسان در 4 رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، حفظ موضوعی قرآن‌کریم، سبک زندگی ایرانی اسلامی و سیره معصومین(علیهم السلام) برگزار می شود.

نتایج آزمون کتبی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت (دانشجویان)

نتایج آزمون کتبی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت (اساتید و کارکنان)


نظر شما :