پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۴ کد : ۵۱۵۸۳ اخبار ستاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در پیامی، هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن پیام رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم

نام شهید بر فراز کوی‌ها و برزنها موهبتی است که باید ادامه یابد. امام خامنه ای( مدظله العالی)

 طلیعه هر سالۀ مهر که فرا می رسد، درکنار بهار علم، بهار رشادت، دلاوری و ایثار نیز گل می کند و تقارن هفته دفاع مقدس باشروع کلاس های درس، عطری روحانی به فضای جامعه می پاشد؛ هفته ای که دلیرمردان و جوانان این مرز و بوم قدرت پوشالین ابرقدرت های جهان را عیان و ابهت آنان را در هم شکستند و با پیروزی در جنگ غول قلاده بر گردن استعمار، عزت ایران و ایرانی را دوباره اثبات کردند.

اگر امروز سرنوشت انقلاب اسلامی مردم ایران همچون برخی از انقلاب های منطقه از راه خود منحرف نگردیده و همچنان در مسیرحق خود حرکت می کند، بلا شک ثمره خون ایثارگرانی است که در استواری برعقاید راستین خود به درجه ایثار رسیدند. امروزاگرچه صحنه معادلات جهانی تغییر یافته و دشمنان این ملت بزرگ مذاکره را جایگزین تهدید نظامی نموده اند و دستشان در برابر اراده این ملت کوتاه شده است و اگر چه جنگ تحمیلی سال هاست که پایان یافته، اما دشمنی ها همچنان باقیست. امروز هنوز هم آمریکایی که به فرمایش مقتدایمان، در کشور ما فرعونیت می کرد و تخت و بخت این فرعون به دست موسی زمان واژگون شد، با ظاهری فریبنده و شعارهای رنگارنگ اما حقیقتی باطل و خبیث به دنبال دشمنی و ضربه زدن است.

این حادثه عظیم، بی شک در یاد ملت ایران خواهد ماند و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را در نسل های بعد بر جای خواهد گذاشت. تردیدی نیست امروز امنیت پایدار و کم نظیر ملی و بازدارندگی تهدیدها که همراه با اقتدار و اِشراف بر روند تحرک ها و طرح ‌های جبهه دشمن و منطقه‌ای آن حاصل شده است، از دستاوردهای ارزشمند دفاع مقدس می‌باشد.

ضمن گرامیداشت و تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس به ایثارگران عزیز و بزرگداشت یاد و خاطره الهام بخش و حرکت آفرین امام خمینی(ره) و شهیدان عالی مقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اعلان می نماییم که با اتکا به آموزه‌ های هشت سال دفاع مقدس در رویارویی با تهدیدهای فرامنطقه‌ای، همراه با آحاد مردم غیور ایران اسلامی با هوشمندی و هوشیاری و با تأسی از رهنمود های ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)، اجازه نخواهیم داد که کوچکترین تهدیدی متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کیان کشور شود.


( ۱ )

نظر شما :