بازگشت پیکر دو تن از شهدای دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی از خان طومان

۲۲ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۱ کد : ۵۱۹۶۴ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۱۱۷۳

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در آستانه رحلت نبی معظم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین شهادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، دوباره میهن عزیزمان معطر به عطر شهدای مدافع حرم شد.

کبوتران خونین بال کربلای خان طومان آرمیده در سرزمین بلا دیده شام، این بار در ایام شهادت فرزندان رسول خدا، عازم دیار علویان خواهند شد و پس از قریب به ‌پنج سال هجرت خونین، به چشم انتظاری‌ها پایان می دهند.

مجاهدان راه خدا و پیروان صدیق اهل بیت پیامبر اعظم (ص) که در سال ۹۵ برای دفاع از حریم آل الله و قرارگاه حسین بن علی (علیه‌السّلام) که ایران اسلامی است به سوریه اعزام شده بودند، با اقتدا به علمدار دشت نینوا، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و حال پس از قریب به پنج سال پیکر مطهرشان به ایران اسلامی عزیزمان برمی‌گردد.

در میان پیکرهای مطهر این شهدا، پیکر مطهر شهیدان رضا حاجی زاده، علی عابدینی از شهدای دانشجوی مدافع حرم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی مازندران می باشند.

اسامی شهدای تفحص شده منطقه خان طومان: شهیدان والامقام رضا حاجی زاده، علی عابدینی، محمد بلباسی و حسن رجایی‌فر از استان مازندران، شهید زکریا شیری از استان قزوین، شهید مجید سلمانیان از استان البرز و شهید مهدی نظری از استان خوزستان می باشد.

صلوات و سلام خدا بر شهیدان مظلوم خان طومان که در مقام دفاع از حرم اهل‌بیت و در راه امام حسین (ع) و در راه عقیله‌ی بنی‌هاشم زینب کبری (سلام‌الله‌علیها) به شهادت رسیدند.

دانشگاه جامع علمی کاربردی شهادت این دانشجویان گرامی را به محضر امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و خانواده این شهید والامقام تبریک و تسلیت عرض می نماید.


( ۳ )