جلسه شورای مدیران ستادی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

۲۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲ کد : ۵۲۳۵۵ اخبار ستاد

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و مدیران ستادی، جلسه شورای مدیران ستادی این دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به سند راهبردی دانشگاه گفت: در بخش سند راهبردی دانشگاه موضوع رسیدگی به مسائل کلان ستادی، آمایش و پایش دانشگاه با محوریت هم افزایی توجه شده است.

دکتر محمدحسین امید افزود: در دانشگاه جامع علمی کاربردی، علاوه بر حفظ چارچوب های قبلی باید به موضوع نوآوری توجه خاصی شود.

اجرای دوره های دوآل، برنامه ریزی توسعه برای 5 ساله آینده، تدوین و تنظیم برنامه های آتی، برگزاری آزمون های استاندارد، اجرای موفق کلاس آموزش های مجازی در بخش نظری و تولید محتوا در شرایط، شیوع ویروس کرونا، وضعیت و سطح بندی مراکز آموزشی، دوره های کوتاه مدت، برنامه های آموزش، پژوهش، فرهنگی و دانشجویی از مهمترین عناوینی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است مدیران ستادی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای برندسازی و بهبود فرایند توسعه برنامه های آتی این دانشگاه، نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه های مختلف بیان کردند.


( ۴ )

نظر شما :