پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت هفته بسیج

۰۲ آذر ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۶ کد : ۵۲۳۷۴ اخبار ستاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در پیامی، هفته بسیج را تبریک گفت. متن پیام رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته بسیج یادآور پیام تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در سال 1358 است که به زیبایی در تقویم تاریخ انقلاب اسلامی ایران می‌درخشد.این بسیج مردمی که طلایه دار فرهنگ ناب عاشوراست، با هدف حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی با حرکت در مسیر فطرت و توحید جهت تحقق اهداف و ارزش های اسلامی پیشگام بوده و در جهت تبیین آرمان های مقدس بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) تلاش می‌کند تا محصول ارزشمندی را که میراث بنیانگذار انقلاب و از برکات نظام جمهوری اسلامی است، به عنوان تابلوی افتخار عصر حاضر معرفی کند.

این روز بزرگ و تاریخی که نقطه عطفی برای ایستادگی در برابر تهدیدات نظامی و تهاجم فرهنگی دشمن است، شکوه عظمت مردانی را به رخ جهانیان کشید که در سخت‌ترین شرایط، تصویر زیبای حماسه ای به بلندای مقاومت در دوران های مختلف عمر انقلاب، از خود به یادگار گذاشتند. ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد تاسیس بسیج، به عموم بسیجیان فرهیخته و ولایت مدار کشور بخصوص بسیج دانشجویی، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

                                                                                                                                                                محمد حسین امید


نظر شما :