وبینار ۲۵ کسب و کار برتر صنعت و تکنولوژی توسط مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی برگزار شد

۲۲ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۶ کد : ۵۸۹۸۳ اخبار واحدهای استانی
تعداد بازدید:۲۱۰
وبینار ۲۵ کسب و کار برتر صنعت و تکنولوژی توسط مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس، وبینار 25 کسب و کار برتر صنعت و تکنولوژی که با استقبال خوب دانشجویان همراه بود، توسط مهندس سید احمد قرشی نژاد؛ مدیر عامل شرکت پتک شیراز و کارآفرین برتر کشوری در حوزه صنعت به همت مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی به صورت مجازی برگزار شد.

در ابتدای این وبینار رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی در خصوص تجارب کارآفرینان برتر کشوری مطالبی را ارائه داد.سپس مهندس قرشی نژاد به معرفی ۲۵ کسب و کار برتر صنعت و تکنولوژی نوظهور در دنیا پرداخت.

وی با اشاره به تحولات تکنولوژی، تغییرات بسیاری که در دنیا در حوزه های صنعتی، پزشکی، کشاورزی، هوافضا، ارتباطات، خودرو  و...صورت گرفته گفت: این امر موجب شده که تغییرات وسیعی در سبک زندگی جوامع به وجود آمده و خواهد آمد بنابراین جوامع مجبور به پذیرش این تغییرات خواهند شد. قرشی نژاد در ادامه گفت: برای اینکه یک انسان مؤفق و کارآفرین باشیم باید مهارت محور بوده و از تمامی فرصت‌ها با برنامه‌ریزی دقیق استفاده کنیم.

وی از دانشجویان درخواست کرد صرفا به دنبال مدرک نباشند و با بهره‌گیری از توان علمی مدرسان و کارآفرینان برتر با تغییرات تکنولوژی همراه بوده و جنبه مهارتی خود را تقویت کنند.

 

کلید واژه ها: وبینار کسب و کار تکنولوژی صنعت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس