برگزاری دوره آشنایی با نظام آموزش علمی کاربردی از مجموعه مهارت های عمومی تربیت مدرس در استان چهارمحال و بختیاری

۰۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۱ کد : ۶۱۷۸۹ اخبار واحدهای استانی
تعداد بازدید:۹۱

با حضور دکتر بهروز شایق بروجنی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از مدرسان پذیرفته شده در فراخوان جذب مدرسان سال ۱۴۰۰ ، دوره آموزشی آشنایی با نظام علمی کاربردی برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری، دکتر شایق در این دوره آموزشی ، درخصوص آشنایی با نظام علمی کاربردی ، رویکرد های جدید آموزش های علمی کاربردی ، چیستی و چرایی دانشگاه جامع علمی کاربردی و نظام مهارتی سخنانی بیان کرد.
وی ضمن تاکید بر مهارتی بودن آموزش های دانشگاه جامع علمی کاربردی از مدرسان خواست تا با شیوه آموزش مهارتی همزمان با علم آموزی، دانشجویان را با حوزه کسب و کار آشنا کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء سطح علمی و مهارتی مدرسان مطابق دانش و فناوری روز، بازآموزی و تقویت اطلاعات علمی و مهارتی مدرسان و ایجاد زمینه لازم جهت تبادل اطلاعات بین مدرسان حوزه های تخصصی مشترک عنوان کرد. 
در این دوره آموزشی مدرسان با نظام علمی کاربردی آشنا شدند و فعالیت خود را از مهرماه سالجاری با مراکز آموزش علمی کاربردی آغاز می کنند. 
لازم به ذکر است هم اکنون ۴۹۰ نفر مدرس فعال با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری همکاری می کنند.