رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی :

دانشجویان ؛ پرچم دار راستین آرمان خواهی، عدالت طلبی و استکبارستیزی

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۳ کد : ۴۱۳۰۰ اخبار ستاد
تعداد بازدید:۱۰۱۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در پیامی ضمن تبریک 16 آذر (روز دانشجو) گفت: دانشجویان پرچم داران راستین آرمان خواهی، عدالت طلبی و استکبار ستیزی در جامعه معاصر ایران هستند.

دکتر محمدحسین امید در پیامی که به مناسبت 16 آذر (روز دانشجو) صادر کرد از تمامی مراکز آموزشی تابعه این دانشگاه خواست نسبت به بزرگداشت این روز ویژه، برنامه های اثربخشی را اجرا نمایند.

در بخشی دیگری از این پیام آمده است:

فرصت تکریم از جوانان آرمان خواه، عدالت طلب و استکبارستیز دانشجو در شرایط تحریم و پیچیده ی فراروی جامعه ایرانی اسلامی ما، بسیار مغتنم است و 16 آذر نقطه عطف شور و شعور جوان ایرانی با بصیرت انقلابی اسلامی در جامعه معاصر ما است.

وی ضمن تبریک این ایام به دانشجویان عزیز، علی­ الخصوص دانشجویان مهارت آموز و کارآفرین دانشگاه جامع علمی کاربردی ابراز امیدواری کرد که این شور و نشاط جوانی با بصیرت دینی، تدبیر و امید همراه شده و با عدم پرداختن به مسائل فرعی و حواشی های غیرضرور تمام تلاش خویش را در کسب مهارت های زندگی و شغلی به کار گرفته و در توسعه ملی و اقتدار ایران اسلامی، منشاء تحولات مهم و اثربخش برای رسیدن به افق های روشن پرچم دار این میدان مبارزه باشند.

 


۱ رای

نظر شما :